Nabídka vzdělávacích služeb

Naše vzdělávací semináře vám pomohou plnit program Skutečně zdravá škola. 

Abychom školám usnadnili plnění jednotlivých kritérií programu, nabízíme několik vzdělávacích seminářů pro všechny zapojené skupiny: žáky, pedagogy, kuchařky i rodiče. Semináře vedou naše odborně proškolené a zkušené lektorky. Vzdělávací semináře si může objednat i škola, která zatím není zařazena do programu Skutečně zdravá škola. Pokud si z naší nabídky nevyberete, vytvoříme pro vás zajímavý vzdělávací program na míru dle vašich potřeb a požadavků. 

Účastníci vzdělávacích akcí získají osvědčení a zajímavé materiály. Seznámí se s publikacemi, metodikami a pomůckami programu Skutečně zdravá škola, které mohou následně využívat.  

Skutečně zdravá škola nabízí vzdělávací programy - semináře, exkurze, workshopy, kurzy a konference pro pedagogy mateřských, základních a středních škol, kuchařky jídelen, vedení škol, žáky a rodiče. Akreditace MŠMT k provádění vzdělávacích programů akreditovaných pro účely zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, Č.j.: MŠMT – 32078/2017.Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací