Registrujte vaši školu do programu 

Vyplnění registračního formuláře a následná úhrada členského příspěvku ve výši 2 400 Kč ročně je podmínkou pro zařazení vaší školy do programu Skutečně zdravá škola nebo Skutečně zdravá školka. Přečtěte si prosím, proč je nutný roční poplatek

Informace o škole
Další informace o škole
Hlavní kontaktní informace na osobu, která bude program ve vaší škole zastřešovat
Školní stravování
Vedoucí provozovny školního stravování
Přihlašovací údaje do správy profilu školy

Registrací a odesláním údajů souhlasí vedení školy s realizací Programu Skutečně zdravá škola na škole. Kontaktní osoba bere na vědomí, že poskytnuté osobní údaje budou použity pro účely administrace a využívání služeb programu. Údaje budou zpracovány zaměstnanci Skutečně zdravé školy, z.s. a nebudou zpřístupněny žádným neoprávněným subjektům. Registraci školy lze kdykoliv zrušit.

* Povinný údaj

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací