Registrujte vaši školu do programu

Vyplnění registračního formuláře a následná úhrada členského příspěvku ve výši 2 400 Kč ročně je podmínkou pro zařazení vaší školy do programu Skutečně zdravá škola nebo Skutečně zdravá školka. Přečtěte si prosím, proč je nutný roční poplatek.

Další informace o škole
Hlavní kontaktní informace na osobu, která bude program ve vaší škole zastřešovat
Školní stravování
Vedoucí provozovny školního stravování
Přihlašovací údaje do správy profilu školy

Registrací a odesláním údajů souhlasí vedení školy s realizací Programu Skutečně zdravá škola na škole. Souhlasí také s placením ročního poplatku ve výši 2 400 Kč. Kontaktní osoba bere na vědomí, že poskytnuté osobní údaje budou použity pro účely administrace a využívání služeb programu. Údaje budou zpracovány zaměstnanci Skutečně zdravé školy, z.s. a nebudou zpřístupněny žádným neoprávněným subjektům. Registraci školy lze kdykoliv zrušit.

* Povinný údaj