Vyrobte si vyvýšený záhon na školní zahradu - vzdělávací program pro učitele 1. stupně ZŠ

Kurz akreditován MŠMT: Č.j.: MSMT- 21318/2021-2-697

Vzdělávací program seznamuje učitele s tématem uzavřený cyklus jídla, předává know-how, jak si vyrobit vyvýšený záhon. Učitelé budou odcházet s konkrétní představou, jak se svými žáky vyrobit vyvýšený záhon a jak ho využít ve výuce. Představuje také školní zahradu jako místo, kde se mohou vytvářet pozitivní sociální vazby mezi žáky, učiteli a rodiči.

Výuka v rámci programu obsahuje následující témata:

• Projekt “Uzavřený cyklus jídla do škol”
  • Praktická část - výroba vyvýšeného záhonu na školní zahradu
  • Aplikace aktivit ve  školním roce (propojení témat uzavřeného cyklu jídla s RVP a jak tyto aktivity využít ve školní praxi)

Organizace:

Doba trvání: 6 vyučovacích hodin

Místo konání: v prostorách organizace Kokoza, o.p.s. (Pražská tržnice). Lze uskutečnit také v prostoru navrženém účastníky.

Cena: 4 000 Kč/účastník

Objednávka semináře: pro objednávku tohoto semináře prosím napište na info@kokoza.cz.