Zdravá svačina pro mého školáka – praktický seminář pro rodiče

Zdravá svačina pro mého školáka aneb Dobře svačit = Lépe se učit.

Co se dozvíte:

• Jak připravit zdravou a zajímavou svačinu, která se vám odpoledne nevrátí domů jak bumerang.
  • Jaké potraviny mít doma v zásobě.
  • Jaké pomocníky si pořídit do kuchyně, aby svačiny vypadaly atraktivně.

Kromě toho:

Ochutnáte sladké a slané varianty zdravých svačin.

Poskytnuté materiály

Receptury připravovaných pokrmů, Desatero skutečně zdravé svačiny, seznam pomocníků do kuchyně.

Minimální počet osob: 20

Doba trvání: 2,5 hodiny

Místo konání: školní jídelna nebo učebna

Cena: 320 Kč/osoba