Uzavřený cyklus jídla do škol - vzdělávací program pro učitele 1. stupně ZŠ

Kurz akreditován MŠMT: Č.j.: MSMT- 21318/2021-2-697

Vzdělávací program seznamuje učitele s tématem uzavřeného cyklu jídla. Získají know-how, jak oni sami mohou zavést uzavřený cyklus jídla na své škole, jak motivovat své kolegy i zaměstnance školy k jeho zavádění. Prakticky si vyzkouší výukové materiály, které vznikly během pilotního projektu „Uzavřený cyklus jídla do škol“. Zjistí, se kterými předměty se tyto aktivity mohou prolínat v kontextu Rámcového vzdělávacího programu. Uvidí školní zahradu i jako místo, kde se mohou vytvářet pozitivní sociální vazby mezi žáky, pedagogy a rodiči.

Výuka v rámci programu obsahuje následující témata:

• Projekt “Uzavřený cyklus jídla do škol”
  • 10 dobrých otázek, než začnete s uzavřeným cyklem jídla ve škole
  • Aplikace aktivit ve školním roce (propojení témat uzavřeného cyklu jídla s RVP a jak tyto aktivity využít ve školní praxi)

Organizace:

Doba trvání: 6 vyučovacích hodin

Místo konání: v prostorách organizace Kokoza, o.p.s. (Pražská tržnice). Lze uskutečnit také v prostoru navrženém účastníky.

Cena: 2 300 Kč/účastník

Objednávka semináře: pro objednávku tohoto semináře prosím napište na info@kokoza.cz