Zimní hostina pro zvířátka

9. 2. 2021
Mateřská škola Česká Kopřivnice

V zimě musíme věnovat zvířátkům tu nejlepší péči, aby nestrádala hlady a v klidu zimu přečkala. I naše děti to ví, a proto jsme si zabalili do batůžků mrkve a jablíčka, a vydali se k nedalekému krmelci, abychom srnkám a zajíčkům trochu přilepšili. Mysleli jsme také na ptáčky. Po roce jsme opět vytáhli ptačí budku a nasypali do ní zrní, semínka a pár oříšků. Na strom na naší zahradě jsme pak pověsili námi vyrobená krmítka z role od papírových ubrousků obalených v semínkách a vydlabaných pomerančů naplněných zrním. Místo loje jsme ovšem pro ptáčky zvolili zdravější variantu – med! Olizovali se tak nejen ptáčci, ale také naše děti, které se během vyrábění medem celé upatlaly. Panečku, ten byl dobrý!

Zimní hostina pro zvířátka 1Zimní hostina pro zvířátka 1Zimní hostina pro zvířátka 1Zimní hostina pro zvířátka 1Zimní hostina pro zvířátka 1Zimní hostina pro zvířátka 1Zimní hostina pro zvířátka 1Zimní hostina pro zvířátka 1Zimní hostina pro zvířátka 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací