Zdravé mlsání

14. 12. 2020

I my se ve školce s dětmi připravujeme na Vánoce a pečeme cukroví. Mrkvové cukroví je zdravé a dobré. Připravili jsme si všechny ingredience a vše si odvážili podle receptu. Špaldovou mouku, nastrouhali mrkvičku a voňavou citronovou kůru a přidali máslo. Potom jsme to všechno zpracovali, rozváleli a vykrajovali. Samozřejmě za přísných hygienických podmínek. U paní kuchařky jsme si to upekli a ještě teplé obalili v cukru. Museli jsme ihned ochutnat, ale něco si necháme i na vánoční tabuli, až budeme mít ve školce Vánoční den s nadílkou. Už se moc těšíme.

Zdravé mlsání 1Zdravé mlsání 1Zdravé mlsání 1Zdravé mlsání 1Zdravé mlsání 1Zdravé mlsání 1Zdravé mlsání 1Zdravé mlsání 1Zdravé mlsání 1Zdravé mlsání 1Zdravé mlsání 1