Zahradní slavnost

22. 6. 2022
Rehabilitační stacionář (zdravotnické zařízení - ošetřovatelská, rehabilitační a speciálně pedagogická péče o děti do 16 let se zdravotními problémy)

Zahradní slavnost

V pátek 17.6.2022 jsme měli na zahradě Stacionáře zahradní slavnost. Po dvouleté pauze. Budova stacionáře je obklopena překrásnou zahradou, založenou před více jak šedesáti lety. Zahrada nabízí obrovskou travnatou plochu pro povalování. Stromy využíváme pro improvizované houpání, herních prvků pro děti je dostatek. A počasí nám také vyšlo. Na začátku rozproudil náladu dětí i dospělých Janek Šprynar. Jeho klauna Huberta milujeme už léta. Ve včelařském stánku rodiny Maňáskových z Lechotic byla možnost prohlídky včelího úlu. Pěkně zblízka a bezpečně. Odvážlivci si mohli vzít do rukou trubce. Nechyběla ani ochutnávka letošního medu. Pan Maňásek každému zájemci velmi ochotně a s radostí vyprávěl o životě včel a předával zájemcům o včelaření své bohaté zkušenosti. V podvečer dorazili kamarádi z kapely Stromy. Živá muzika v zahradě je jedinečná. Skutečně dobrého jídla a pití bylo dostatek. Teda k pití byla hlavně voda s citronem. K jídlu třeba hrášková a řepová pomazánka, palačinky crepes. Ale ty řízky, ty se rozebraly hned. Bylo to moc fajn odpoledne. Příležitost potkat se s rodinami dětí, příbuznými zaměstnanců, kamarády, sousedy i neznámými pocestnými.

Romana

Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1Zahradní slavnost 1
Zpět na výpis