Meduňkový elixír

21. 9. 2020
Mateřská škola Česká Kopřivnice

Společně s dětmi jsme se rozhodli, že si vytvoříme meduňkový elixír. V naší malé bylinkové zahrádce nám roste plno meduňky, kterou jsme na elixír využili. Samy děti si natrhaly kousky meduňky, omyli ji v umývárně a společně vložili do džbánu s čistou vodou. Děti ochutnaly náš elixír, který jim zachutnal a v příštích dnech si ho společně uvaříme znovu.

Meduňkový elixír 1Meduňkový elixír 1Meduňkový elixír 1Meduňkový elixír 1Meduňkový elixír 1Meduňkový elixír 1Meduňkový elixír 1Meduňkový elixír 1Meduňkový elixír 1