Exkurze na farmu

V rámci projektu Skutečně zdravá škola žáci 3.A a 3.C prožili den na farmě. Podívali jsme se do hruškového sadu, kde jsme se dozvěděli plno informací o neškodných hnojivech a pochutnali si na právě dozrávajících hruškách. Prošli jsme místy, kde se zpracovávala a byla uskladněna zelenina a ovoce. Viděli jsme také stroje, které zaměstnancům usnadňují práci. Například mycí linku červené řepy a stroj, u kterého se třídily brambory, vážily a vázaly do pytlů. Nakonec děti plnily kvíz ve skupinkách, ve kterém si osvojovaly své znalosti o hospodářských zvířatech, zelenině a ovoci.

Celý den nám přálo počasí, proto si děti exkurzi hezky užily.

Exkurze na farmu 1Exkurze na farmu 1Exkurze na farmu 1Exkurze na farmu 1Exkurze na farmu 1Exkurze na farmu 1Exkurze na farmu 1Exkurze na farmu 1Exkurze na farmu 1Exkurze na farmu 1