Do školky přišlo jaro

18. 3. 2022

Venku to konečně vypadá, že se zima definitivně loučí, a tak nastal ten správný čas, přivítat u nás ve školce jaro. Celý týden jsme venku pozorovali roztávající led, hledali první jarní kytičky, nasávali jejich krásnou vůni, poslouchali zpěv ptáčků a užívali si slunečních paprsků dopadajících na naše tváře. A při tom objevování jsme za každý úkol získali klíč, který nás kousek posunul k otevření brány k jaru. A čím nejlépe přispět k otevření, než zasazením vlastního semínka, o které se každý z nás bude odteď starat. Sice z něj nevyroste fiala, ani divizna, jako Křemílkovi s Vochomůrkou, ale zato si vypěstujeme chutnou a zdravou petržel, kterou si pak pyšně natrháme na chleba!

Do školky přišlo jaro 1Do školky přišlo jaro 1Do školky přišlo jaro 1Do školky přišlo jaro 1Do školky přišlo jaro 1