Bezinkování

14. 6. 2022
Rehabilitační stacionář (zdravotnické zařízení - ošetřovatelská, rehabilitační a speciálně pedagogická péče o děti do 16 let se zdravotními problémy)

Bezinkové opojení

V rámci dopolední procházky jsme s dětmi natrhali květy černého bezu. S paní učitelkou Alenkou jsme uvařili bezinkový sirup, ze kterého připravujeme osvěžující letní limonádu.

S paní učitelkou Markétkou zase děti, za její spolupráce, použily květy jako razítka. Namáčely je do barvy a otiskovaly na papír. Vznikla tak báječná výstavka výtvorů našich dětí, inspirovaná přírodou kolem nás.

Závěrem těchto bezinkových dní jsme upekli bezové sušenky, do kterých jsme použili, jak čerstvé květy, tak již připravený sirup.

Lucie Maňásková

Bezinkování 1Bezinkování 1Bezinkování 1Bezinkování 1Bezinkování 1Bezinkování 1Bezinkování 1Bezinkování 1