Bez bonbónů

2. 9. 2019
Soukromá mateřská škola Mateřinka s.r.o.

Slavit jde i bez sladkostí! V září 2019 jsme informovali rodiče, že jsme se zapojili do programu skutečně zdravá škola a požádali je o spolupráci v případě oslav dětí bez bonbónů. Velmi mile nás překvapilo, jakým způsobem se rodiče zapojili a tak si děti k oslavě svých svátků a narozenin přinášejí ovocné mísy, špízy plné ovoce, sušené ovoce, sezonní ovoce, na kterých si společně s kamarády pochutnávají. Děti pyšně vypráví, jak maminkám pomáhaly s přípravou ????

Bez bonbónů 1Bez bonbónů 1