1. Jablíčková slavnost

25. 9. 2019
Soukromá mateřská škola Mateřinka s.r.o.

V Mateřince jsme se definitivně rozloučili s létem a uspořádali jsme 1. Jablíčkovou slavnost na zahradě školy. Tato akce měla ještě další důvod, a to setkání rodičů a jejich dětí. Společně strávený čas jsme vyplnili soutěžemi, plněním různých logických úkolů a tvořením - zdobením jablíček přírodním materiálem. Do všech disciplín se zapojili i rodiče a to s velkým nasazením. Po celou dobu jsme si dopřávali pohoštění v podobě jablíčkových dobrot, které donesli maminky (nejprve jsme se obávali, že to bude pouze přehlídka jablečných závinů, ale na stole se objevily i saláty, pyré apod.). Přímo na místě jsme za pomoci našich kuchařek Evičky a Mirky moštovali. A co dělali tatínkové? Na počest 1. Jablíčkové slavnosti společnými silami zasadili jabloň, kterou jsme pokřtili "Rubínek".¨ Domů se nikomu nechtělo a proto jsme si společně slíbili, že se zase brzy sejdeme :-)

1. Jablíčková slavnost 11. Jablíčková slavnost 11. Jablíčková slavnost 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací