Jablíčka - vzdělávací karty

Hledáte smysluplný projekt na podzimní období? Chcete společně zpívat, objevovat a dělat pokusy, vařit, péct, ochutnávat, hrát si a tvořit? Potřebujete u dětí rozvíjet fantazii, kreativitu, spolupráci, všímavost? Oceníte, pokud děti raději sáhnou po jablíčku než po bonbónech? Chcete, aby se děti přístupnou formou dozvěděly něco o zdravé stravě a biopotravinách?

Prozkoumejte společně právě dozrávající jablka ze všech možných úhlů pohledu a všemi smysly. Máme pro vás 27 osvědčených tipů, jak na to.

Napište si o karty „Jablíčka“ na helena@skutecnezdravaskola.cz Můžeme poslat i více kusů do jedné školy/školky – podle počtu tříd.

Pozor: karet je omezený počet, proto si napište co nejdříve.

Karty si můžete stáhnout zde a vytisknout na tiskárně.

Ohlas od pedagogů: "Dnes kartičky dorazily a jsou krásné. Úplně mně spadla brada....tolik nápadů, super. Moc děkuji za jejich zaslání. Určitě nezůstanou jen tak někde ležet." Petra Machová, Mateřská škola Benátky, Litomyšl

Kalendář byl vytvořen v rámci projektu „Posílení Skutečně zdravé školy“.

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací.

Program je financován z Fondů EHP a Norska.

Změň společnost. #Sodvahou.