Zobání pro ptáčky i pro dětičky

12. 2. 2020
Školička Kamarád Nové Veselí

Při tématu "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš" si děti povídaly o životě ptáčků v zimě, o tom, jak o ně pečujeme a společně s paní učitelkou vyráběly lojové koule. A když nakrmily ptáčky, tak i sobě upekly domácí müsli.

Recept:

1 balíček ovesných vloček 
máslo
kondenzované mléko z mlékárny Hlinsko, které je našim regionálním produktem:-)
Ovesné vločky, máslo a mléko pečeme v troubě při teplotě cca 150 1/2 až 3/4  hodiny. Je potřeba hodně často míchat. 
Na dochucení můžeme použít různé druhy sušeného ovoce nebo oříšků. My jsme použili sušené meruňky, banány a brusinky. Naše sušené ovoce jsme totiž použili do vánočních balíčků na náš jarmark, takže nezbylo, než si koupit. Müsli bylo výborné a ochutnávku jsme nabídli i do ostatních tříd.
Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1Zobání pro ptáčky i pro dětičky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací