Život na farmě

23. 3. 2022

Život na farmě - na začátku jara jsme pro děti připravili projektový den, ve kterém děti plnily úkoly připravené na školní zahradě: dílna - pomocí smirkového papíru očistily vyvýšené záhony; ovce - ve venkovní učebně filcovaly a napodobovaly stříhání ovcí pomocí obrázků ovcí, pěny na holení a špachtle; slepice - sbíraly vajíčka do kartonu, třídily zrní; krávy, kozy - děti dojily papírová zvířátka (voda, gumová rukavice); prasátka - strouhaly vařené brambory, vyráběly šrot; králík - pro nového živého kamaráda Olíka připravovaly pelíšek.

Život na farmě 1Život na farmě 1Život na farmě 1Život na farmě 1Život na farmě 1Život na farmě 1Život na farmě 1Život na farmě 1Život na farmě 1Život na farmě 1