Zimní olympiáda

Zimní Olympijské hry

„Zima, zima, zima všude je veliká“. Ano, zima je, ale sníh nám dlouho chyběl.  Pak to ale přišlo. Zase trochu nasněžilo. Tak jsme si s dětmi uspořádali Zimní Olympijské hry.

Naučili jsme se, jak se správně rozcvičit před sportovním výkonem. Pořádně se protáhnout a dbát na správné provedení cviků, ať předejdeme úrazům.

Ukázali jsme si některé sportovní vybavení a děti se prošly v lyžařských botech,

Olympiádu jsme zahájili s velkou parádou, ohněm, za zvuku státní hymny. Disciplíny byly běh na lyžích, biatlon a krasobruslení jednotlivců i párů.

Děti sportovně založený týden velmi bavil a užívali si ho. Ve třídě bylo příjemné sportovní klima plné fair play a fanouškovské motivace.

Zas sportovní nasazení, si děti zasloužily pořádnou odměnu!!! Jakou odměnu ve Skutečně zdravé školce zvolit? No přece tu nejlepší a nejzdravější. Jableční křížaly z vlastí zahrádky paní učitelky, sušené na peci.  MŠ Kajlovec