Zdravé svačinky pro děti i maminky

9. 4. 2018
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Co nám udělá větší radost, než někomu udělat radost? Potěšit ho, připravit pro něj překvapení, ukázat, že nám na něm záleží. 

My jsme obdarovali a potěšili naše školkáčky zdravou svačinkou. Děti ze základní školy připravili 3 druhy pomazánek - zeleninovou, z červené čočky a z medvědího česneku, který čerstvě vyrostl paní učitelce na zahrádce a sladké jáhlové kuličky s kokosem a kakaem. 

Pomazánky jsme namazali na celozrnné bagety, ozdobili čerstvou zeleninou a s úsměvem naložili dětem na talíře. I maminky s námi ochutnaly. Shodly jsme se, že nejlahodnější byla pomazánka z medvědího česneku, ale děti dostaly pochvalu za vše, co připravily. Maminky si vzaly domů i recepty, aby mohly zdravou svačinku připravit celé rodině.

A my už se těšíme na další zdravé obdarovávání. 

Zdravé svačinky pro děti i maminky 1Zdravé svačinky pro děti i maminky 1Zdravé svačinky pro děti i maminky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací