Zdravé pečení

V rámci Zahradní slavnosti, kterou naše školka pořádala na začátku školního roku jsme vyhlásili soutěž na téma Zdravé pečení. Přihlásilo se 15 rodičů, kteří donesli opravdu lákavé dobroty. Každý měl možnost je vyzkoušet a poté hlasovat. Bylo opravdu těžké se rozhodnout pro tu nechutnější. Na výběr byly např. zdravé donuty, fitness sušenky, cuketový perník, hruškový koláč, levandulové sušenky či srdíčkové muffiny. Nicméně s největším počtem hlasů nakonec uspěly kakaové sušenky z celozrné špaldové mouky. Výherce samozřejmě čekala odměna.