ZDRAVÉ OSLAVY NAROZENIN DĚTÍ

Zdravé oslavy narozenin!

Celý školní rok jsme slavili narozeniny zdravě a jsme moc rádi, že opravdu nikdo z rodičů nám do MŠ nedonesl klasické bonbóny z obchodu, ale nad dobrotami pro děti se zamýšleli.

Našim rituálem v MŠ je, nabídnout oslavenci speciální NAROZENINOVÝ klobouk a zazpívat mu v kruhu píseň Hodně štěstí zdraví. Odvážnějším děláme i hoplá a pak se pouštíme do přání. Každý kamarád oslavenci něco popřeje a co si budeme povídat, přání to jsou mnohdy dojemná i vtipná. I paní učitelky přidají malý dáreček. Paní kuchařka letos dětem dávala papírovou kočičku držící zdravé lízátko z lékárny, paní učitelky brčko na procvičení oromotorických svalů a pěkné razítko.

A co, že jsme letos od kamarádů mohli ochutnat?

Zeleninovou mašinku

Muffiny s domácí marmeládou

Perníčky s nižším obsahem cukru

Jablíčko ukryté v krásném krepovém obalu