ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ

25. 11. 2021
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

V předvánočním čase a v souvislosti s tématem „Moje tělo-moje smysly“ si paní učitelka Libuška připravila s dětmi Banánové kuličky. Zapojily smysly zrak, hmat, čich a chuť. Samotné zdravé sladké práci předcházela motivace a předvedení pracovního postupu paní učitelkou. Děti ani nedutaly a tak Libušku vnímaly, že si pak věděly rady a byly téměř samostatné.  Důkladně si umyly ruce, každé dítě si na talířku vidličkou rozmačkalo čtvrtku banánu, přidalo připravené suroviny (drcené cereální sušenky, opražené vločky a hrozinky). Pak vše důkladně promíchaly, ze směsi vytvarovaly kuličku a obalily v kokosu. Jen tak tak jsem stihla pořídit fotografie, než kuličky snědly J všem dětem moc chutnaly a některé už plánovaly, co s maminkou potřebují nakoupit, aby si je mohly udělat i doma J .

ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1ZDRAVÉ NEPEČENÉ CUKROVÍ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací