Zdravé bonbóny - třída Veverek

DUHOVÝ POKUS + ZDRAVÉ BONBONY Dneska děti do školky, Donesla jsem bonbonky. Pokus s nimi uděláme, do vody je hnedka dáme. A za malou chviličku, Mám duhovou cestičku. Děti je to zdravé myslíte? Pravdu se hned dozvíte. Bonbonky si vyrobíme, A pak spolu si je sníme. Jabko s mrkví odštavníme, Želatinou doplníme. Trošku třtinového cukru dáme. Pak už všechno zahříváme. A za malou chviličku, plním hmotou formičku. Do zítřka si počkat musím, Pak bonbonek hnedka zkusím. A moc chutná dětičkám, Otázku jim hnedle dám. Co myslíte, dětičky? Budou zase cestičky? No ty z duhy, vzpomínáte? Z bonbonků, co dobře znáte. Děti na nic nečekají, Zdravý bonbon namáčejí. Světe div se, duha nikde. Čím to tedy asi bude? Bonbonek domácí, ten barviva nemívá. A proto bříšku tvému o hodně víc prospívá!

Zdravé bonbóny - třída Veverek 1Zdravé bonbóny - třída Veverek 1