Zapojujeme veřejnost

17. 4. 2024

Jsme nově zapojeny v programu EKOŠKOLA, kde plníme výzvu: jsme venku a objevujeme. Tato výzva jde nádherně ruku v ruce s myšlenkou naší skutečně zdravé školy. Jsme venku, objevujeme a dokonce vaříme. Oslovili jsme s kampaní i naše rodiče - buďme hlavně tento týden s výzvou venku. Neuvěřitelná reakce od rodičů Péťulky a Marečka. Byli všichni spolu v lese a jako zdravá rodina patřící do naší skutečně zdravé školy vaří spolu- kluci si připravili sirup z mladých výhonků smrku. Není tohle báječné? Jsem pyšná říďová. Vše do sebe perfektně zapadá a nenásilnou formou JEDEMEEEE DÁL.

Zapojujeme veřejnost 1Zapojujeme veřejnost 1Zapojujeme veřejnost 1Zapojujeme veřejnost 1Zapojujeme veřejnost 1Zapojujeme veřejnost 1