ZAHRADNÍČCI Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ

14. 7. 2021
Mateřská škola, Mánesova 3880, příspěvková organizace

Malí zahradníci vypěstovaly bylinky - řeřichu, bazalku, oregano, majoránku, libeček, petržel, tymián, rozmarýn. Před odchodem na prázdniny jsme vzrostlé rostlinky otrhali, lístky jsme posekali a smíchali s mořskou solí, nechali usušit. Hotovou bylinkovou sůl jsme dali do školní kuchyně.

Děti si také odnesly domů rostlinky bazalky červené, aby si ji mohly pěstovat a využít úrodu z bylinky doma v kuchyni.

Ze záhonků jsme sklidili úrodu jahod a hrášku, usušili jsme lístky máty, meduňky a květy heřmánku, které využijeme na přípravu bylinkového čaje.

ZAHRADNÍČCI Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ   1ZAHRADNÍČCI Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ   1ZAHRADNÍČCI Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ   1ZAHRADNÍČCI Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ   1ZAHRADNÍČCI Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ   1ZAHRADNÍČCI Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ   1ZAHRADNÍČCI Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ   1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací