VZDĚLÁVÁNÍ U STOLOVÁNÍ, ANEB CO MÁME NA TALÍŘI

17. 12. 2019
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

Od prosince 2019 máme nové zpestření před svačinou či obědem. Paní vedoucí naší školní jídelny napadlo dát luštěniny a těstoviny do průhledných uzavíratelných sáčku, opatřit je čísly a k nim vytvořit příslušné zalaminované informace o té které potravině. Děti i my dospělí se tak dozvídáme například odkud pochází zelený hrášek, kde a jak roste a jak vypadá na fotografii.

Aktivita je to přínosná, obohacující a děti se na ni těší. Stolování tak u nás na třídě Myšek, ale i jinde, dostalo naprosto nový rozměr, ten edukační :-)     U nás určitě neplatí slova písničky: Hrách a kroupy to je hloupý, to my máme každej den......ale zvesela si zazpíváme: Na horách sejou hrách, na dolině čočku, přjďte k nám, já vám dám do hrníčku trošku :-)

Zpracovala dne 17.12. 2019 Michaela Vavřinová

VZDĚLÁVÁNÍ U STOLOVÁNÍ, ANEB CO MÁME NA TALÍŘI 1VZDĚLÁVÁNÍ U STOLOVÁNÍ, ANEB CO MÁME NA TALÍŘI 1VZDĚLÁVÁNÍ U STOLOVÁNÍ, ANEB CO MÁME NA TALÍŘI 1VZDĚLÁVÁNÍ U STOLOVÁNÍ, ANEB CO MÁME NA TALÍŘI 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací