VOLNOST PŘI STOLOVÁNÍ BĚHEM DOPOLEDNÍ SVAČINY

26. 11. 2019
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

Děti mají možnost si svačinu nachystat podle svých představ. Jsou spokojené a méně frustrované ze zpočátku neznámých pomazánek. Když si mohou pečivo namazat jak silnou vrstvou pomazánky chtějí, leckdy odbourají počáteční ostych a mají dobrý pocit z toho, že vládnou příborovým nožem. Tím si předškolní děti na tácku mohou ještě více rozkrájet zeleninu nebo ovoce. Z přiložených fotografií je patrné, jak si pochutnávají na chlebu s tvarohovou pomazánkou, který si nazdobily kousky mrkve a jablek.

Zpracovala: Bc. Michaela Vavřinová

Dne 26. 11. 2019

VOLNOST PŘI STOLOVÁNÍ BĚHEM DOPOLEDNÍ SVAČINY 1VOLNOST PŘI STOLOVÁNÍ BĚHEM DOPOLEDNÍ SVAČINY 1