Vitamínové odpoledne

Dne 25.1. jsme odpoledne pozvali všechny rodiče k nám do školky. V každé třídě jsme si nachystali společnými silami pomazánky podle receptů od našich rodičů a namazali je na čerstvé bagety od kuchařky Blaničky. Rodiče u motýlků si vyzkoušeli odšťavnit ovoce, ve sluníčkách nasušili jablíčka, odšťavnili a ochutnávali citrusy a dělali ,,Tataráčkovou pomazánku“ ze zeleniny. V žabičkách si uvařili zimní punč s ovocem. 

Sluky z citrusů jsme dali usušit a veškerý bioodpad odneseme zítra na kompost.

Jsme rády, že za spolupráce rodičů, učitelů a dětí se nám podařila nová akce, která propojila zdravý životní styl, ochutnávku a zábavu v jeden příjemný zážitek a společně strávené odpoledne.

Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1Vitamínové odpoledne 1
Zpět na výpis