Velký jarní úklid zahrady

Chvíli sněžilo, chvíli pršelo, pak zase vysvitlo sluníčko... Občas to venku nevypadá, že tu máme jaro. Počasí nás trošičku pokouší svými aprílovými rozmary. Nás ale neodradilo ani pár dubnových vloček a s chutí si bereme montérky, kolečka, hrabičky a jdeme se porozhlédnout po naší zvonečkové zahradě, kde je potřeba co poklidit po zimě. Tu shrabeme listí, posbíráme klacíky, tu připravíme záhonek a zasejeme semínka. O zahradu je třeba neustále pečovat, aby byla krásná a přinášela radost. Děti i zaměstnanci naší mateřské školy se na péči o zahradu podílejí. Společně tak vytváříme krásné místo - vlastní kousek přírody uprostřed města, který nám přináší potěšení a užitek.