Vánoční pohádka od Zvídálků

17. 12. 2021

Dnes nám starší kamarádi ze tříd\y Zvídálků zahráli krásnou vánoční pohádku "O narození Ježíška"....Děti se svých hereckých rolí zhostily na jedničku, tak jsme se s našimi dětmi od Sluníček rozhodly, že tento nádherný herecký výkon musíme nějak ocenit....Chvíli jsme přemýšleli, co dětem dát....a protože jsme si zrovna povídali o vánočním cukroví, napadlo nás, že bychom mohli Zvídálkům vytvořit "Ovocné vánoční cukrovíčko":-) Zdravé cukroví nakonec děti vytvořily z ananasu a jablíček pomocí klasických vánočních vykrajovátek. Hotovou odměnu jako poděkování za krásnou pohádku zanesly děti od Sluníček svým kamarádům, kteří z takové odměny měly ohromnou radost!:-)

Vánoční pohádka od Zvídálků 1Vánoční pohádka od Zvídálků 1Vánoční pohádka od Zvídálků 1Vánoční pohádka od Zvídálků 1