Vánoční jarmark byl skvělý

4. 12. 2018
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Na vánočním jarmarku jsme prodávali výpěstky z naší zahrady - s láskou a péčí připravené, krásně a lákavě zabalené. 

A o návštěvníky našeho stánku nebyla nouze. Nabízeli jsme sušená jablíčka, hrušky, ořechy, bylinkovou sůl, pampeliškový med, naložené rajčata a bazalku, sušené bylinky na čaj, česnek a cibuli. Byli jsme pyšní, co všechno jsme dokázali vypěstovat a připravit do této podoby. Náš stánek byl opravdu krásný. 

Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1Vánoční jarmark byl skvělý 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací