Týden Země- VODA

V rámci oslav DNE ZEMĚ jsme si dnes povídali o vodě, která je pro nás i naši planetu velmi důležitá.

A protože máme tu nejlepší paní kuchařku, připravila si pro nás opět pestré a tematické menu.

K dopolední svačince si děti pochutnaly na BALATONSKÉ POMAZÁNCE, kterou si samy namazaly na křehké plátky a k tomu si smlsly na lodičkách ze zelené papriky.

Obědové menu se skládalo ze ZELENINOVÉHO VÝVARU S MUŠLIČKAMI a z RYBY NA MÁSLE, podložené křupavým salátkem s opečenou bagetkou.

Odpolední svačinka zahřála děti v bříšku, pochutnaly si na pohankové kaši s medem a ořechy.

Týden Země- VODA 1Týden Země- VODA 1Týden Země- VODA 1Týden Země- VODA 1Týden Země- VODA 1Týden Země- VODA 1Týden Země- VODA 1Týden Země- VODA 1Týden Země- VODA 1