Týden zdraví ve školní družině

Celý uplynulý týden na naší škole byl věnovaný programům a aktivitám podporujících zdraví a především pohybu. My ve školní družině jsme se některých také zúčastnili. Ve středu odpoledne jsme si prošli, někteří z nás dokonce proběhli, trasu vyznačenou barevnými fáborky. Trasa vedla lesem nad školou a na několika stanovištích nás čekalo také plnění zajímavých úkolů. A páteční odpoledne jsme pro změnu prožili v tělocvičně, kde si sportovní program pro školní družinu připravily paní učitelky tělesné výchovy. Kromě opičí dráhy, florbalu, trampolínek, měl u dětí největší úspěch velký míč zvaný kin-ball a hry s ním.