Týden s (pra)rodiči na školní zahradě - brigáda na školní zahradě

Dne 13.5. jsme měli společnou brigádu s (pra)rodiči na naší školkové zahradě. Každá třída s dětmi si pracovala na své zahrádce a rodiče nám byli nápomocni se vším, co bylo třeba. Nejmladší třída Mravenečků si s rodiči vytvořila skalku a vykopala hmatový chodníček, který se následně plní různými materiály. Ve třídě Motýlků se zaplétal přírodní tunel, plela se tráva kolem květníků, pískoviště a domečků. Ve třídě Včeliček se vytrhával plevel z květináčů, rozhrabávali se kamínky kolem pískoviště. Do třídy Berušek jeden z našich tatínků dovezl kameny, abychom si mohli poskládat domečky pro broučky a zvířátka. Dále si zasadili lesní jahody a spoustu druhů bylinek, nezapomněli také zalétat přírodní iglú.