TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI

14. 10. 2020
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

V měsíci říjnu jsme věnovali týden tématu „potraviny“.

S dětmi naší třídy „Mravenci“ jsme navštívili kuchyni naší mateřské školy. Zde nám paní kuchařky ukázaly, kde se dějí kuchařská kouzla. Ve třídě jsme pak o zážitcích diskutovali a výtvarně jsme je ztvárnili.

Paní vedoucí školní jídelny nám zapůjčila kartičky s obrázky a sáčky se skutečnými surovinami, se kterými jsme děti zábavnou formou seznámili. Využívali jsme je i při dalších didaktických hrách. Použili jsme skutečné suroviny při výtvarných činnostech – vyrobili jsme krupicovou „pískovničku“, kterou jsme rozvíjeli grafomotoriku dětí, zdobili jsme krupicí, ovesnými vločkami, čočkou papírové kouzelné hrnečky.

Dětem se toto téma líbilo, mají hezké zážitky. Poznávaly další jídla, suroviny, ze kterých nám paní kuchařky vaří.

Zpracovala: Anna Horváthová

Dne: 14. 10. 2020

TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI 1TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI 1TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI 1TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI 1TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI 1TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI 1TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI 1TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI 1TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI 1TÝDEN POTRAVIN NA TŘÍDĚ MRAVENCI 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací