Třetí zasedání žákovské rady

10. 12. 2018

Pondělí 10. prosince. V deset hodin se začíná zaplňovat sborovna školy, avšak nikoli pedagogy, ale žáky. Přicházejí dvojice zástupců tříd - Školská rada. Pochlubili jsme se ziskem stříbrné medaile od SZŠ a prodiskutovali první bod - Jak nám chutnají polévky. Několikaměsíční hlasování žáků vyhodnotilo jako nejchutnější - rajskou polévku s rýží. Dvaadevadesáti dětem chutnala. Stejný počet dětí odsoudil rybí polévku s hrachem. Druhým bodem bylo zhodnocení akce Recepty od maminky. Akce se nevydařila, protože se v hlasovací bedýnce objevily jen tři recepty. Děti se pokusí akci restartovat tím, že budeme vařit recepty, které dětem chutnají doma. Závěrečným bodem bylo vymyšlení akce, aby děti dojídaly hlavní chody.