SPOKOJENÉ OBĚDVÁNÍ

29. 11. 2019
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

Na fotografiích jsem zachytila děti z předškolní třídy "Myšky", kde jsou vyloženě dobří a vděční strávníci. Téměř všichni rádi ochutnávají nové pokrmy nebo obměny známých pokrmů. Česneková polévka s chlebem v zimních měsících vždy dobře zahřeje a skvěle chutná. Krůtí guláš na zázvoru s hráškovou rýží děti přímo nadchl. Byl dochucený velmi jemně. I když máme omáčku s rýží, dbáme na správné používání příboru. Lžíci to jde vždy nakonec dojíst :-)

Zpracovala: Bc. Michaela Vavřinová

Dne: 29.11.2019