"Sladké potěšení"

12. 7. 2021
Mateřská škola "Beruška"

Sterilovanou cizrnu děti rozmixovaly ručním mixérem a přidaly čekankový sirup, arašídové máslo a kousky hořké čokolády. Pomocí dvou lžiček tvořily placičky ze smíchaných ingrediencí. S pomocí paních kuchařek jsme sušenky pekli 20 min. Velkým překvapením bylo, jak cizrna může nahradit mouku a výborně chutnat na sladko. Netradiční recepty jsou pro nás velkou inspirací.

"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1"Sladké potěšení" 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací