Škooběd pro rodiče

7. 12. 2019
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Sobotní "Škooběd" proběhl v sále našeho Obecního domu a pozvání přijalo 70 rodičů s dětmi. Akce to tedy byla velká. Naše paní kuchařky Martina a Petra připravily výborný oběd - dýňovou polévku a bio kuře s rýží. Nechyběl ani salát z červené řepy a jablíček a samozřejmě moučník v podobě kefírové a jablečné buchty, a to z čerstvě  namleté bio špaldové mouky. Přispěli i naše děti svými vánočními perníčky. 

Škooběd pro rodiče  1Škooběd pro rodiče  1Škooběd pro rodiče  1Škooběd pro rodiče  1Škooběd pro rodiče  1Škooběd pro rodiče  1Škooběd pro rodiče  1Škooběd pro rodiče  1Škooběd pro rodiče  1Škooběd pro rodiče  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací