Sklízíme plody naší zahrady

28. 6. 2021
Mateřská škola, Třesovice

Na zahradě MŠ jsme si postupně s dětmi a svépomocí vybudovaly vyvýšené záhony, bylinkovou zahrádku, zeleninové pařníčky apod. Letos "po zmrzlých" jsme s dětmi vysadily saláty, kedlub, papriky, rajčátka, bylinky, hrášky, ředkvičky a mnoho jiného. Společně se o zeleninku staráme - plejeme, zaléváme, pozorujeme a kontrolujeme....a tedy jsme se i setkaly s problémy, se kterými se potýká mnoho zahradníků. Jeden z velkých problémů a nepřátel zahradníků se nazývá "slimáci" ...a právě ti nám zbaštili hrášky, papriky i ředkvičky. Uličníci. Salát jsme ale zachránily. To děti ocenily zvlášť, protože již dobře vědí, že vlastnoručně vypěstovaný, opečovávaný a zpracovaný salát chutná 100x více, než ten z obchodu, za kterým není vidět ten kus lidské práce a péče. A takový salát z "domácí školní" zahrádky, opravdu chutná nejlépe.

Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1Sklízíme plody naší zahrady 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací