Šípkový čaj - MŠ Bohučovice

Zdroje vitamínů hledáme společně s dětmi také při procházce po okolí. Jelikož se všude teď na podzim hojně rozšířily rýmy a nachlazení, uvařili jsme si s dětmi šípkový čaj. Nejdříve jsme museli najít šípkový keř, opatrně jej otrhat a posléze v naší školce nachystat a uvařit. Mnohé děti se podělily se zkušenostmi s vařením šípkovéjho čaje z domu. Po vyluhování děti ochutnaly a jednotlivě se vyjádřily ke specifické chuti čaje. Budeme doufat, že se naší školce budou bacily co nejvíce vyhýbat. Kolektiv MŠ Bohučovice.