Seminář :„Skutečně zdravé svačiny”

31. 10. 2016
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

Poslední říjnový den se v naší mateřské škole uskutečnilo velmi milé setkání rodičů, dětí i pedagogů, kteří se zajímají o zdravé stravování. Společně jsme se zúčastnili semináře: „Skutečně zdravé svačiny”.

Pod vedením paní lektorky Olgy Chlapkové,  jsme spolupracovali na přípravě několika variant zdravých svačinek. Vyzkoušeli jsme si přichystat svačinky nejen zdravé, snadné a rychlé na přípravu, ale především chutné - což potvrdili nejen dospělí ale i nejmenší účastníci kurzu. Nyní už víme, jak chutně připravit lahodné ovocné smoothie, kuskovník s datlemi a hruškami, jahelník s jablky či salát z červené řepy, mrkve a jablek. 

Díky přítomnosti paní Hanky Murphy, která je jednou z koordinátorek programu „Skutečně zdravá škola”, měli rodiče možnost se blíže informovat o přínosu tohoto programu v oblasti školního stravování. Zároveň byli rodiče seznámeni s naší snahou o plnění tohoto programu. 

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací