SCUKNEME SE! ZAPOJTE SE!

7. 4. 2021
Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Chceme kvalitní maso, ovoce, zeleninu i pečivo! Proto se scukneme! Chcete taky? Pojďte do toho s námi! 


Naše škola se zapojila do programu Skutečně zdravá škola, kde jedním z kritérií je nákup lokálních potravin. Lokální potraviny nejen, že podporují místní pěstitele a chovatele, ale také se na náš i Váš stůl dostanou mnohem rychleji než potraviny z importu a o to dokážou být kvalitnější. 

V rámci zajištění těchto lokálních potravin pro školu vybudujeme nákupní skupinu v programu SCUK s odběrným místem na naší škole. Tím se otevírá možnost i pro občany z naší obce a okolí! I vy si můžete nakoupit kvalitní potraviny!

Jak to funguje? Na webu www.scuk.cz si vytvoříte účet, do “košíku” si vložíte kvalitní potraviny přímo od producentů, zaplatíte online kartou a dobroty si poté vyzvednete u nás ve škole!

Brzy bude vše připaveno! Jakmile bude možné nakupovat s odběrným místem v Radosticích, ihned Vás o tom budeme informovat.

Těšte se. My se těšíme :-)


Betty Del Favero

školní koordinátor projektu, zástupce rodičů

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací