SCUKNEME SE! ZAPOJTE SE!

Chceme kvalitní maso, ovoce, zeleninu i pečivo! Proto se scukneme! Chcete taky? Pojďte do toho s námi!

Naše škola se zapojila do programu Skutečně zdravá škola, kde jedním z kritérií je nákup lokálních potravin. Lokální potraviny nejen, že podporují místní pěstitele a chovatele, ale také se na náš i Váš stůl dostanou mnohem rychleji než potraviny z importu a o to dokážou být kvalitnější.

V rámci zajištění těchto lokálních potravin pro školu vybudujeme nákupní skupinu v programu SCUK s odběrným místem na naší škole. Tím se otevírá možnost i pro občany z naší obce a okolí! I vy si můžete nakoupit kvalitní potraviny!

Jak to funguje? Na webu www.scuk.cz si vytvoříte účet, do “košíku” si vložíte kvalitní potraviny přímo od producentů, zaplatíte online kartou a dobroty si poté vyzvednete u nás ve škole!

Brzy bude vše připaveno! Jakmile bude možné nakupovat s odběrným místem v Radosticích, ihned Vás o tom budeme informovat.

Těšte se. My se těšíme :-)

Betty Del Favero

školní koordinátor projektu, zástupce rodičů