Sami sobě svačinku připravujeme

4. 3. 2023

Děti u nás v Pastelce si SAMI mohly k svačince vybrat a ochutnat zeleninové HRANOLKY z mrkvičky, okurky a papriky, řapíkatého celeru, a taky CHERRY rajčátka a ředkvičky s cizrnovým a tvarohovým DIPEM, a vyzkoušet tak pomazánky, které jim ve školce ke svačinkám připravujeme taky trošku JINAK. Na naší hostině nechyběl ani chlebík z pšeničného KVASU se semínky, který si děti mohly připravenými pomazánkami i SAMI namazat, a zvládly to perfektně všechny - menší i větší. Děti nejprve ochutnaly zeleninu, kterou znaly a nejvíce se jim líbila, jiné se nebály a zeleninovou hranolku ponořily do jednoho z dipů. Každý si vybral podle sebe, ale nakonec všichni ochutnaly všechno a NEZBYLO nám vůbec nic :) Bylo to krásné stolování, takové slavnostní, a radost se dívat, jak dětem zeleninové DOBROTY chutnají :)