Rozvíjíme pohybové aktivity

26. 2. 2019
Mateřská škola "Beruška"

V rámci projektu SZŠ, kde dbáme na správné a zdravé složení jídel jsme se stali i nositeli certifikátu "Děti na startu". Cílem projektu je nabídnout různorodé pohybové aktivity méně či více šikovným dětem a vytvořit u nich vztah ke sportu po celý život. V rámci těchto sportovních aktivit rozvíjíme pohyhobové možnosti našich dětí, neboť máme možnost nejen chodit cvičit do ZŠ, jezdit na lyžařské kurzy, ale i navštěvovat různá sportovní centra, naposledy horolezecké centrum.

Rozvíjíme pohybové aktivity 1