Připravujeme se na jaro

12. 3. 2023

Nezahálíme, ale připravujeme se na jaro!

Žáci 7. ročníku se seznamují již od začátku školního roku s prací na školní zahradě - pozemku. Na podzim se také podíleli s devátým ročníkem na rytí záhonků. Během zimních měsíců se starali hlavně o pokojové rostliny školy. Učí se zejména o práci na zahradě teoreticky a o to, jak se starat o pokojové rostliny, které mají doma i ve škole.

V brzém čase, v únoru, vysévají s pomocí paní učitelky a asistentky semínka celeru, paprik a také muškátů. Sazenice celeru a paprik postupně budou pikýrovat a malé, ale vzrostlé sazeničky sázet na školní pozemek.

Muškáty si žáci odnesou domů na Den Matek jako dárek por sovje maminky. V průběhu března zasejí taktéž rajčata, která později vysadí na školní pozemek. To zase příště....

Připravujeme se na jaro 1Připravujeme se na jaro 1Připravujeme se na jaro 1Připravujeme se na jaro 1