Příprava záhonů

4. 5. 2021
Mateřská škola Kopřivnice, Lubina 199

Jaro, jaro, jaro už je tu. Podle kalendáře ano, podle počasí to už tak jisté není. Nicméně jsme začali připravovat záhony. Navozili jsme přírodní hnůj, nasypali zeminu, udusali, nakypřili, zaseli semínka a také pořádně zalili - protože tohle všechno rostlinky potřebují. No a pak jsme také po sobě uklidili a odpoledne jsme ještě vyzkoušeli malý experiment - naseli jsme semínka do přeložky od vajíček a teď čekáme, kde začnou rostlinky rychleji klíčit a růst. Takže. Vstávej semínko, holala!

Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1Příprava záhonů 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací