Příprava microgreens do zeleninového salátu

13. 1. 2022
Mateřská škola Dobroměřice

Děti si v pondělí společně s paní kuchařkou připravily semínka microgreens do skleniček. Děti měly za úkol, každý den je nejméně 2x propláchnout ve vodě. Dnes si děti mohly s naklíčenými semínky microgreens ozdobit zeleninový salát.

Příprava microgreens do zeleninového salátu 1Příprava microgreens do zeleninového salátu 1Příprava microgreens do zeleninového salátu 1Příprava microgreens do zeleninového salátu 1Příprava microgreens do zeleninového salátu 1Příprava microgreens do zeleninového salátu 1Příprava microgreens do zeleninového salátu 1Příprava microgreens do zeleninového salátu 1Příprava microgreens do zeleninového salátu 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací