Práce na školním pozemku

23. 4. 2018
Základní škola Slovan Kroměříž

Žáci Základní školy Slovan se práce nebojí. Na školním pozemku si pěstují zeleninu i ovoce sami. Pro radost a zkrášlení okolí školy se věnují i pěstování květin. Práci si vždy dokonale rozplánují a vypracují osevní plán školního pozemku. Rajčata, dýně a jahody si předpěstovávají v květináčích ve třídě už brzy na jaře. Půdu před sadbou vždy pečlivě připravují. Do sklizně je však čeká ještě hodně práce.

Práce na školním pozemku 1Práce na školním pozemku 1Práce na školním pozemku 1Práce na školním pozemku 1Práce na školním pozemku 1Práce na školním pozemku 1Práce na školním pozemku 1Práce na školním pozemku 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací