Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny

14. 12. 2019
Školička Kamarád Nové Veselí

V čase adventním a předvánočním lidé mnohem více vnímají osamělost a sociální izolaci. Proto je dobře, pokud školy mají ve svém plánu komunitních aktivit i takové, které jsou cílené na ty dříve narozené. A nemusí to být jen prarodiče dětí, ale právě všichni senioři, kteří mají chuť přijít mezi děti a potěšit svá srdíčka.

Naše vánoční kavárna probíhá již několikátým rokem a my se těšíme z toho, že můžeme být všichni spolu pospolu. Děti v každé třídě napekly nějaké drobné cukroví a vánoční štrůdl, paní kuchařky uvařily vánoční punč, předškoláci zazpívali lidové písně a vánoční koledy a všichni jsme strávili krásné dopoledne. Při odchodu ještě každý senior dostal dárek v podobě dýňového kompotu a měsíčkové mastičky, opět vyrobeno dětmi a učitelkami.

Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1Pozvali jsme prarodiče do naší vánoční kavárny 1
Zpět na výpis